Anime-Seriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Seriale


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Well,I'm here.

In jos 
AutorMesaj
Misterio
Member
Member



Mesaje : 1

Well,I'm here. Empty
MesajSubiect: Well,I'm here.   Well,I'm here. EmptyMar Oct 08, 2013 8:42 am

Nu sunt prea bun la prezentări totuși merită încercat nu?Sunt Misterio,iar unii dintre voi mă știți.Vârsta și numele meu le voi dezvălui pe parcurs,nu acum.Sunt un fan al genului de anime-uri:acțiune,supranatural,hentai și ecchi.Ador muzica ce transmite mesaje despre viață ca hip-hop-ul.Un lucru e sigur,nu voi asculta manele niciodată.Ca activități pe forumuri îmi place să creez fic-uri,dar nu prea am talent.Cel puțin asta s-a demonstrat în încercările anterioare(critici duri).De curând mi-am descoperit un nou hobby,compusul de cântece dar asta e mai puțin important.La capitolul cărți stau rău,citesc o carte la 2-3 luni,nici pe aia complet.Mda...cu asta mi-am semnat prejudecata de incult,dar nu mă interesează gurile rele ale altora,pentru mine sunt niște minți ”crețe”.Lucrurile care îmi plac sunt să colind pe net,să-mi fac prieteni(pot să-i număr pe degete,doar ei contează) și să port discuții adecvate cu persoane de încredere.Cam atât despre mine,dacă mai aveți alte întrebări nu vă abțineți,voi răspunde bucuros la toate întrebările(cel puțin cele la limita bunului simț).Viva marmote(pentru Zan).
Sus In jos
 
Well,I'm here.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Seriale :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: