Anime-Seriale
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime-Seriale


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Armele,armurile,scuturile.

In jos 
AutorMesaj
Mk01
Administrator
Administrator



Mesaje : 223

Armele,armurile,scuturile. Empty
MesajSubiect: Armele,armurile,scuturile.   Armele,armurile,scuturile. EmptySam Aug 31, 2013 9:49 am

Ce sunt?
Sunt diferite iteme care va ajuta in lupte.
Clasificare
Scuturile si armurile
Sunt de 5 nivele.
Nivelul 1 .Sunt de rang mic normale.Ofera aparare de 2% si 5%(fic necesar 20 randuri)
Nivelul 2.Sunt de rag putin mai avansat decat cele de nivel 1.Ofera aparare de 5% si 7%(fic necesar 25 randuri)
Nivelul 3.Sunt de rang mai avansat decat cele de nivel 2.Ofera aparare de 7% si 10%(fic necesar 30 randuri)
Nivelul 4.Sunt avansate.Ofera aparare de 10%si 13%(Fic necesar 40 randuri.)
Nivelul 5.Sunt legendare,greu de gasit.Ofera aparare de  13% si 25%.(Fic necesar 100 randuri.)
Nivel 0.Armuri si scuturi posedate,demonice extrem de rare.Ofera aparare de la 25%la 30%(Fic necesar 300 randuri.)
Puteti purta o singura armura si un singur scut intr-o lupta.

Armele
Sunt de 7 nivele:
Nivelul 1.Arme slabe.Cresc atacul cu 5% si 7%.(Fic necesar 20 randuri.)
Nivelul 2.Arme putin mai avansate decat cele de nivel 1.Cresc atacul cu 7% si 15%.(Fic necesar 30 randuri)
Nivelul 3.Arme putin mai evaluate decat cele de nivel 2.Cresc atacul cu 15%  si 17%(Fic necesar 40 randuri)
Nivelul 4.Arme medii .Cresc atacul cu 17% si 22%,deasemenea pot avea puteri medii.(Fic necesar 50 randuri)
Nivelul 5.Arme avansate.Cresc atacul cu 22% si 27% si pot avea puteri avansate.(fic necesar 100 randuri)
Nivelul 6.Arme legendare greu de gasit.Cresc atacul cu 27% si 35% si au puteri mistice.(Fic necesar 150 randuri.)
Nivelul 0.Arme demonice,posedate extreme de rare ce au bestii sigilate in ele.Cresc atacul cu 35% si 45% si au puteri mistice.(Fic necesar 500 randuri.)
Cand faceti rost de o astfel de arma veti face un fic in care trebuie sa va imaginati o calatorie,lupta etc.Dar daca veti face o lupta si in fic va trebuie material pentru arme nu va veti duce sa va luptati de ex cu un Phoenix pentru o pana si ziceti am parcurs distanta de 500000 km intr-o secunda cu nava mea spatiala si am gasit Phoenixul cu radarul meu special pentru ei.Am inceput sa-l bombardez cu bombe atomice gen aia de la Hiroshima si dupa ce l-am oboist am coborat si l-am taiat cu sabia mea laser.Nu in primul rand suntem intr-o lume in care o astfel de tehnologie nu exista si doi nu sunteti super mega ultra puternici sa il bateti usor,faceti frumos un fic cu o poveste interesanta si postati-l.
Sus In jos
 
Armele,armurile,scuturile.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Seriale :: Introducere :: Ajutor-Informaţii-
Mergi direct la: